Shiten

Shitet nga: labi 08 Tet 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 7dritare te drurit te gjitha jon ne gjendje te rregullt te perdorura dimenzjonet 1.20me 80cm.
Qmimi per cope 30€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim