shes luster

Shitet nga: sadria 10 Jan 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes luster 30 eshum pak i perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim