Qeramik montues Beka-Group

Shitet nga: Beka-Group 14 Nën 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Inventar për banjo
Bejme montimin e pllakave te qeramikes,granitit,mermerit,me provoj 15 vjeqare..
-Kryejm keto sherbime:
Banjo
SHkalla
Dekorime te ndryshme
Terasa dhe izolime te ftofshme
Dysheme me hapsira te medha...
-Qmimet sillen prej 4 euro per m2 ne hapsira te medha,,dhe prej 5-6 euro ne hapsira te vogla dhe renovime..
Mund te na ndiqni edhe ne Facebook ku mund te shiheni me shum foto edhe modele te ndryshme te punura nga ne.
Ju mirpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim