Set per banjo

Shitet nga: Artan Zeka 31 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Inventar për banjo
Set per banjo dollap lavaman dhe bide komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim