TUSH KABIA

Shitet nga: DENIS 11 Shk 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Inventar për banjo
Punojm Te gjitha llojet e Tush-Kabin

Sipas madhsis dhe vendit qe posedoni po ashtu

Poashtu punojm edhe vizatime ne gjom per tushkabin-Siq shihet ne foto.

Dhe kemi te gjitha pjest per tushkabin (dorzat-bagllamet-magneta-mbajtset)etj.

Dhe selia gjindet ne peje.049 626029 044114423
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim