dush kabina

Shitet nga: denis 04 Jan 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Inventar për banjo
Tushkabina

Bejm punimin e tushkabinave po ashtu dhe montimin ,

Kemi disa lloje , Me xham te kalitur , me xham 5+5 Folie (laminuar)

Dhe me lloje te ngjyrave te llojllojshme .

po ashtu shesim me shumic materjal percjellc per dush kabina.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim