Dy lulet

Shitet nga: Lule 09 Sht 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes keto dy lule njera pallme dhe tjerten kleopater çmimi eshte i arsyeshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim