Fidane mjedrash

Shitet nga: Arbër 16 Shk 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten fidanet e mjedrave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim