LULE FIKUS

Shitet nga: Emir 28 Sht 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule Fikus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim