Lule Fokus

Shitet nga: z.nikqi 05 Gsh 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen te llojit Fokus me qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim