Lule e bukur

Shitet nga: Aki 17 Gsh 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim