Lule e bukur

Shitet nga: lule 22 Sht 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Lule dhe bimë
shitet lulja e rregullt mund te jet per zyre per shtepi etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim