Lule e gjalle

Shitet nga: melos 01 Sht 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Lule dhe bimë
lule e gjall dhe shum e bukur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim