Lule shqiponj

Shitet nga: Fadil 22 Pri 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Lule dhe bimë
Ashte e madhesise afer 2 metra ashte me gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim