Lule shum e bukur

Shitet nga: Brahim 09 Sht 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Lule dhe bimë
shes ket lule shum te bukur tel +37744176333 ose ipko 049176333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim