Lule te gjalla

Shitet nga: Ifaket 06 Gsh 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule te gjalla te rritura ne ambient shtepiak. Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim