Lule te gjalla

Shitet nga: Ifaket 23 Gsh 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule te gjalla te rritura ne ambient shtepiak, qmimi sipas marrveshjes dhe jashtezakonisht i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim