Lule

Shitet nga: RUKMANE 15 Shk 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Lule dhe bimë
SHESIM LULUE SHUM TE BUKURA PUNIM DORE D,M.TH TE MIRA DHE TE LIRA TE ZONJA RUKMANE NE
LUBENIQ TE RI JU PRESIM ME RESPEKT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim