Lule

Shitet nga: BERISHA 09 Pri 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Lule dhe bimë
i shes keto lule me marrveshje . Te interesuarit te lajmrohen ne numrin kontaktues.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim