lule

Shitet nga: ajne 21 Dhj 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lule
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim