Dhoma per Fëmij 550 Euro tel 044 222 451 viber+3..

Shitet nga: fer-dizajn 14 Pri 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Dhoma per Femijë me dyshek ortopedik 2 vite Garancion transportin si dhe montimin e bejm ne Gjith Teritorin e Kosoves porosit Mund ti beni edhe per mes telefonit 044 222 451 049 494 030 ose ne Viber +377 44 799 989 flm per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim