Dyer nga furniri

Shitet nga: lutfi 10 Krr 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
ntpp endriti punojm dyer nga furniri dhe materialet te ndryshme modelet me te reja me 5 vite garancion ndrrim me naj golf 4 ise 5mundeni me komuniku gjithashtu edhe ne viber 044196662
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim