Kamin COMFORT dhe televizion LG

Shitet nga: Dion 21 Dhj 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Kamini eshte 120 kurse tv 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim