Komod dhe televizor

Shitet nga: sabuka 20 Shk 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
eshte e mirmbajtur shume mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim