Komod druri

Shitet nga: Leart 30 Mar 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komode druri shume e pershtatshme dhe nuk ju ze shume vend ne shtepine tuaj. Komoda duket identik sikurse ne foto.

Per çdo informate shtese na kontaktoni ne telefon ose permes emailit. Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim