Komod per televizor dhe tavolin druri

Shitet nga: Beni 13 Qer 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komoda eshte 3 metra e gjate dhe tavolina eshte 100×100×40 cm jane nga druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim