Komode me 4 dyer

Shitet nga: Fatime 22 Pri 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shes komoden me 4 dyer ne gjendje te mirr e drurit e pershtatshe per vendosjen e televizorit dhe ne gjendje te mirr me qmim te volitshem.Qmimi nuk o fiks dhe ne gjendemi afer stacionit te autobuseve ne pej.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim