Komode me 4 dyer

Shitet nga: fatime 03 Pri 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shitet komoda ne gjendje te mirr e druri praktike per vendosjen e televizorit mbi te dhe me 4 dollape siq shihet ne fotot me posht
gjindemi para stacionit te autobuseve ne peje
Qmimi nuk eshte fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim