Komode

Shitet nga: luljeta 16 Sht 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komod per tv e ruajtur mir pa asnje demtim dhe me nje qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim