Komodin dhe tepihe dhome

Shitet nga: blerim 06 Pri 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komodin me material prej drurit...ngjyr kafe sikurse ne foto..eshte e ruajtur ... dhe tepihe dhome me dimenzione 2.5 me 3 m te dyja sebashku me qmim 100 euro ...per informata na kontaktoni ne numrin e telefonit ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim