Komodin per tv dhe tavolin e dhomes

Shitet nga: Genta 06 Pri 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komodin per tv dhe tavolin dhome . Materiali prej drruri ngjyra e zeze modelet jane si ne foto per qdo info na kontaktonj ne numer telefoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim