Komodinen dhe TV

Shitet nga: xxxx 19 Mar 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komoden me TV te perdorura vetem 4 muaj (TV eshte LCD ne gjendje shum te regullt eshte 32 INCH ) si dhe komoda eshte ne gjendje te regullt per me shum informata kontaknoni ne nr telefonik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim