Komodo

Shitet nga: Ylli 11 Pri 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
komod per tv si dhe rafte tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim