Mobilje klasike

Shitet nga: xxxxxxxxxcc 28 Shk 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes 3 2dhe dy fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim