Tavolin dhe Tv Komod

Shitet nga: Hedie 04 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Çmimi sipas marveshjes, numri per kontakt 049 737 562
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim