Tavolin dhe tv komod

Shitet nga: Hedie 01 Mar 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Tavolin per sallon dhe tv komod,, 100 euro te dyjat, numri tel 049 66 10 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim