Tv komod dhe tavolin salloni

Shitet nga: Heda 20 Shk 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Tv komod dhe tavolin gjami per sallon, çmimi sipas marveshjes, nr per kontakt 049 737 562
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim