Vitrin - komod

Shitet nga: Vitrina 09 Pri 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet vitrina e drurit ne gjendje te mire.
Vitrina eshte e ndare gjithsejt ne 10 pjese dhe ka mundesi te kombinimit te disa modeleve.

Per info tjera thir ne numrin e tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim