Vitrin komode per TV

Shitet nga: xhevdet 05 Qer 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shes vitrinen komoden per TV pothuajse e papedorur, ne gjendje shum te mire, shum praktike dhe e lehte per perdorim dhe montim, per informata 044 305 880
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim