ZBRITJE Dhomave oferta vlen 1 muaj, viber+38649..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Artoni 11 Maj 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Prodhojm Dhoma Gjumi qmimi 550 euro 600 , 700 , 950 euro,dhomat jan komplete me dyshek ortopedik ,si dhe lloje tjera te Mobiljeve ,, Transporti dhe Montimi Gratis
Gjindemi ne Ferizaj afer Super Viva ne magjistralen Ferizaj- Shkup.
.
E-mail ; arton49@hotmail.com
TELEFON 044-152-077 ose 049-152-077.
SKYPE---- arton.shillova1
secila dhome e gjumit e ka qmimin ne foto
. Viber + 386 49 152 07

Mobileria ART-DESING Ferizaj.,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim