Krevati per beba !

Shitet nga: Qendrim 09 Shk 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Eshte ne gjendje te rregullt nuk ka ndonje Defek
KA dy nivele ku mund te vendoset matraca dhe eshte nje nga modelet e fundit nga markat e njohura "Yasmin".


Qmimi i Diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim