Dhomë e fjetjes

Shitet nga: veton 13 Pri 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes komplet dhomën e fjetjes,dhoma është shum komode dhe e përshtatshme,dhe qmimi është shum i arsyeshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim