Dhomë për fëmijë

Shitet nga: Aritan 13 Gsh 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhomë pēr fëmijë dy kateshe. Dhoma eshte e dizajnuar per vajza. Dhoma permban dy shtreter , dollapin e saj si dhe tavolinen e punes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim