Dhom per femij

Shitet nga: veton 13 Pri 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shes dhomen e femijeve me dy shtreter si dhe tavolinen e kompjuterit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim