Dhom per femij

Shitet nga: Veton 11 Gsh 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhoma e femijeve ne gjendje te rregullt,ka dy shtreter dhe nje tavolin pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim