Dhoma e kompletuar

Shitet nga: Pllumb 10 Nën 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Ketu perfshihen dysheku tavolina per kompjuter e cila ka hapsire te madhe per vendosjen e robave dhe 2 rafte per libra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim