Dhoma fjetjes KOMPLET si dhe kreveti femijve

Shitet nga: ... 17 Nën 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen e fjetjes KOMPLET, me dollap, mbulesa, tepiha si dhe krevetin per femije.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim