Dhome Gjumi

Shitet nga: mmmm 23 Shk 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhome gjumi e punuar nga drurit mjaft e ruajtur perfshin: shtratin me dimensione 180x2m, dollapi
2.15gjatesia 2.55 gjeresi jogi dhe 2 natkasne me fioka. Dhoma eshte prodhim gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim