Dhome gjumi dhe komod per TV

Shitet nga: Arbnor 18 Mar 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhoma e gjumit ne gjendje shum te mire shum pak e bajtur e punuar e gjitha nga druri , shitet edhe komoda ne gjendje te mir dhe pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim