Dollap

Shitet nga: Altin 28 Shk 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR   450 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Është dollap shum i mirë shum i ruajtur pa asnjë gërvishtje shum pak i përdorur ka gjatësi standarde zë shum vend,i përkryer për rroba (ka varëse për to) ka dhe rafte për gjëra etj etj ka shum e shum karakteristika tjera shitet për arsye të hapsirës së vogël në vendbanim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim